Trifunović za MCZ:“Ne treba se plašiti Omonije“

Trifunović za MCZ:“Ne treba se plašiti Omonije“

326
98
Milos Trifunovic
Milos Trifunovic

Da ljubav prema Crvenoj zvezdi nema granice potvrđuje i nekadašnji napadač našeg kluba Miloš Trifunović. Iako trenutno svoju internacionalnu karijeru gradi u Kini, nije propustio da bude uz svoju Crvenu zvezdu ni tokom jučerašnjeg susreta sa Naftanom.

U kratkom razgovoru, Trifunović je za naš sajt izjavio:

– Dvomeč sa Naftanom treba što pre zaboraviti. Igrači još uvek nisu u takmičarskom ritmu. Sve su to vrlo mladi igrači koji imaju kvalitet da nose Zvezdin dres. Biće oni pravi kada bude najpotrebnije.

Pročitajte još  Božović pred Spartak: "Potencijal naše ekipe ostavlja znatno više prostora za napredak!"

Već narednog četvrtka na Marakanu stiže Omonija. I pored lošeg izdanja protiv Belorusa, Trifunović je optimista:

– Biće teško, ali se ni u kom slučaju ne trebamo plašiti Omonije. Naša velika šansa je Marakana i barem 40.000 Delija.

Na kraju kratkog razgovora i uz pozdrave svim Zvezdašima, popularni Trifke je izjavio:

Pročitajte još  Zvezda osvojila samo bod u Subotici

– Da se samo ja pitam vrlo rado bih se vratio u Crvenu zvezdu, ali biće vremena i za to.

 

Podeli

Komentari

98 Komentara na "Trifunović za MCZ:“Ne treba se plašiti Omonije“"

Obavesti me o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshock???cooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsad!?ideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Slike
 
 
 
Audio i video fajlovi
 
 
 

Poređaj po:   najnovijim | najstarijim | najviše glasova
Losmi
Gost
Losmi
jul 30, 2012 06:22

Evo necega da se podsetimo http://sportal.rs/news.php?news=57014

aleksandar
Gost
aleksandar
jul 28, 2012 18:32

Haha, izjava Trifunovica a u komentarima sve zivo sem diskusije o ovoj izjavi :D

MaRe Delija
Gost
MaRe Delija
jul 28, 2012 13:49

Vladimir Savija treba da zavede red na SEVERU da otera placene vodje a pogotovo tog Pedju kriminalca!!! http://www.youtube.com/watch?v=-GIv1EsagQc Jedan je VLADIMIR SAVIJA!!!

Aureliano Buendilja
Gost
Aureliano Buendilja
jul 28, 2012 14:39

ja sam se u cudu nasao kad je na severu pocelo da se kandira protiv uprave. rekao sam,konacno da su placenici sa severa(mislim na vodje) poceli sa teranjem uprave. a sad citam da su te vodje podrzale upravu. pa kome to nije u interesu da se vrati Dragan Dzajic?
i kako me nerviraju oni sa neta koji strogo kriju tog Pedju,da mu se ime ne spomene. pazi zonfa on je Pedja the boy,njegovo ime se cuva,kao da je Tajler Darden iz fight club-a.

aleksandar
Gost
aleksandar
jul 28, 2012 18:24

Vec sad protiv Omonije kad ustane „raja“ i oteracemo ih sve !!! ujedinimo se protiv kriminalaca ! Svi mi obicni, normalni navijaci, ljubitelji fudbala i generalno sporta. Ne dozvolimo da nam kriminalci upravljaju tribinom

Armija 5
Gost
jul 29, 2012 20:16

Uprava se i podržava zbog Džajića, ali vidim da ste totalno neupućeni… Kada bi uprava podnela ostavku kompletno, onda Džajić ne bi mogao da preuzme klub, barem ne do septembra i onda bi klub ili dobio neku drugu upravu ili bi klub bio u rasulu par meseci tako da ništa ne bi dobili… ovako ostaje nam da sačekamo da Džaja reši svoje privatne probleme i napravi neki novi plan za osvajanje Evrope i sveta…

eee
Gost
eee
jul 28, 2012 15:30

Ja sam tog Pedju samo tako mucio u skoli a on sad kao neki vodja na Severu!

MARKODS
Gost
MARKODS
jul 28, 2012 15:27

To sto se culo UPRAVA NAPOLJE sa severa, istoka i zapada nisu proizvele vodje, vodje su to pokusavale da sprece! Nakon utakmice su otisli kod Lukica i rekli da ima podrsku severa a 90% severa je pevalo UPRAVA NAPOLJE!

MarkoDS
Gost
jul 28, 2012 14:37

Pedja sisica je placenik! Oterati tu debilcinu, musavu, mlitavu! On moze da manipulise klincima ali ne moze starijim!!! A i Savija mi je sumnjiv! Vodje navijaca ako ovako nastave da podrzavaju upravu i da primaju pare od Lukica desi ce nam se ista sudbina kao i kod Grobara(Alkatraz-Zabranjeni)!

MARKODS
Gost
MARKODS
jul 28, 2012 15:32

Pedja mi lupio minus :D

Delija
Gost
jul 28, 2012 13:41

KOjih bre 40 000? Ni upola nece biti. I to samo zbog Naftana.

aleksandar
Gost
aleksandar
jul 28, 2012 18:26

Treba da idemo i zbog utakmice i zato sto ce nesto da se desi 100% (ja se nadam konacnom suprostavljanju vodjama)

nikola
Gost
nikola
jul 28, 2012 13:58

ajde da se kladimo da ce biti i vise od 40 000 ljudi?!

Delija
Gost
jul 28, 2012 15:42

Veruj mi, i ja sam planirao da idem. Mnogo ljudi znm koji su hteli da idu. Svi su odustali.

nikola
Gost
nikola
jul 28, 2012 18:33

ma ludnicu cemo bre da napravimo u cetvrtak!! bice navijanje jedno od najboljig u poslednje vreme!!! a prcicemo omoniju, yapamti to!!! i to samo u inat vama koji znate da pljujete i koji se busate u grudi da ste delije samo dok je lepo!!!!! A PRAVI NAVIJACI CE DOCI U CETVRTAK, MI SMO DELIJE, MI SE RAZLIKUJEMO OD ONIH PREKO PUTA, NE DELIMO SE, SVI KAO JEDAN CEMO DA PRODJEMO!!!!

nikola
Gost
nikola
jul 28, 2012 18:02

a ja znam mnogo njih koji nisu isli sada a koji ce sigurno protiv omonije da idu! to su pravi navijaci! mi verujemo u prolaz!!!! nisam grobar pa akd je lose da bojkotujem ne dolaskom na stadion!!!! ja idem tamo, kad je najtezE! ako sam mogao posle 5 izgubljene titule mogu i posle jednog neresenog rezultata!!!!! STA DRAMIS BRE TI??? JE L SMO ISPALI??? NISMO!!! STA HOCES VISE!!! DODJI SADA PA ONDA KRITIKUJ AKO IMA ZA STA!!! A NEMOJ DA AKO PRODJEMO ONDA DOLAZIS NA POSLEDNJE KOLO I DICIS SE DA SI NEKI NAVJIAC!!!!!

jagodina navija za zvezdu!
Gost
jagodina navija za zvezdu!
jul 28, 2012 13:26

http://www.youtube.com/watch?v=x2ry_7PweHI ova ekipa je igrala srcem.iako nisu bili kvalitetan tim to su nadoknadjivali svojom borbenoscu i ginuli su za svaku loptu. manekeni ugledajte se na njih!

ShoNara
Gost
ShoNara
jul 28, 2012 14:17

A kad je bila ta ekipa kukao si kako je najlosija na svetu.

jagodina navija za zvezdu!
Gost
jagodina navija za zvezdu!
jul 28, 2012 16:01

TI ZNAS STA SAM JA RADIO? AJ NE KENJAJ MOLIM TE.

czbg
Gost
czbg
jul 28, 2012 12:38

Ja mislim da je bolje sto su ovako lose odigrali sada nego da su ih razbili 5:0 pa da se umisle da su zvezde.Sada ce sigurno mnogo ozbiljnije igrati protiv Omonije.

Realan
Gost
Realan
jul 28, 2012 12:49

Kao da ce to nesto puno da promeni.

mczv
Gost
mczv
jul 28, 2012 12:37

Za nas je omonija ravna Barseloni

wpDiscuz