Домаћа такмичењаРукомет

Важна победа рукометаша

Рукометаши Црвене звезде остварили су победу против Напретка из Крушевца. Црвено-бели су славили резултатом 35:33 (18:18). Ово је веома важна победа за нашу екипу која се бори за опстанак у елитном такмичењу.

Тибор Иванишевић

На голу је бриљирао сјајни Тибор Иванишевић који је уписао 15 одбрана, док је млади Воја Брајовић постигао 11 голова. На полувремену је резултат био изједначен, али су Перунови клинци у другом делу меча „додали гас“ и узели важне бодове.

Пред нашим рукометашима је још једна утакмица у овој сезони, коју играју са ПКБ-ом. Оно што је важно за судбину наше екипе у Супер лиги је да је Југовић поражен од Металопластике и сада су Каћани у опасној зони док је Звезда на 12. месту.

Дворана: СЦ „Шумице”. Гледалаца: 110. Судије: Мошорински, Панџић (Нови Сад). Седмерци: Црвена звезда 2 (1), Напредак 2 (2). Искључења: Црвена звезда 8, Напредак 10 минута. Црвени картон: Шукић (Напредак) у 26. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (15 одбрана), Јовановић 1, Милошевић, Шљиванчанин 1, Бабић 2, Алчаковић 4, Ћоровић, Шотић 7, Цупара, Ћирић 4, Давидовић, Анђелић 5 (1), Брајовић 11, Милутиновић, Антељ.

НАПРЕДАК: Радошевић (1 одбрана, 1 седмерац), Ж. Шукић, Бојановић 1, Миљковић 1, Ћирковић 4, Михајловић 4, Милановић 2 (1), Радојевић 1, Д. Шукић 1, Стефановић, Арсић (4 одбране), Јовановић, Ћућуз (10 одбрана), Спасић 12, Зубић 5 (1), Андрејић 2.